poniedziałek, 23 września 2013

Jesień, Jesień ach to TY - nie HILDA

Jak ja lubię Hildę:) Zawsze obrazki te poprawiają mi humor, a uśmiech sam się nasuwa.Dzielę się z Wami Hildą w tematyce jesiennej;)
 Ponieważ pierwszy dzień jesieni nastał,  dziś u mnie też jesiennie i porządkowo. Zabrałam się ostatnio za porządek w przepisach. Zbierane niewiadomo ile czasu, nie przeglądane prawie wcale zajmowały miejsce. Segregator za bardzo by się nie sprawdził, ale za to zeszyt A4 ze śliską okładka już tak! Zabrało mi trochę czasu ogarnięcie tego chaosu, ale było warto. Mam teraz to co mnie interesuje, jest na moim poziomie kulinarnym i mieści się w tym co jestem w stanie przełknąć! Polecam takie porządki. 
Wiele z przepisów z gazet to pomyłka. Poziom z kosmosu, a składniki z innej planety. Zdjęcia mało przekonujące, albo mało apetyczne. Tak więc do śmieci zbędny balast!
A wracając do jesieni ja ogólnie lubię nasze pory roku. Zawsze tęskni mi się to za zimą, za latem, wiosną i jesienią. Jakaś gwiazda sprzyja wydarzeniom w moim życiu tak, że ta pora roku usiana jest ważnymi dla mnie dniami.
Rocznica ślubu już czwarta w tym roku, trzecie urodziny mojej córuni, urodziny bliskiej mi osoby którą znam bardzo długo a słowo przyjaciółka jest w tym wypadku niewystarczające, moje imieniny itd itd. Te liście, powietrze, owoce i słoneczniki wszystko to jest takie piękne. I już tuż, tuż do świąt....
A Wy jakie macie zdanie na temat jesieni? 
Pozdrawiam Was ciepło i udanych porządków życzę:)1 komentarz:

  1. Hilda - urocza.
    ... a co do jesieni, oględnie mówiąc nie przepadam. Męczy mnie ogromnie ten wszech panujący mrok. Wychodzę z domu jeszcze ciemno, wracam już ciemno - okropność. Jedyny plus jest taki, że mam czas na swoje różne robótki i to trzyma mnie przy życiu... Najgorrzej jest mi przetrwać czas do Świąt potem już jakoś leci. Pozdrawiam Grosik M

    OdpowiedzUsuń